קמרה אובסקורה - בית הספר לאמנות

חדשות

  הקרנת סרטי בוגרים - המחלקה לקולנוע. שישי 15.6 09:15 יס פלנט הקרנת סרטו של אלירן אליה "קשת בענן" בסינמטק תל אביב בית הספר מברך את תלמידי המחלקה לכתיבה, עם הוצאת ספריהם 'מות האדמו"ר' - סיפור חייו של אדם ברוך - נשיא ביה"ס לשעבר  

יצירת קשר

לקבלת מידע מלא\י פרטים ואחד מיועצי הלימודים יצור איתך קשר:
 
אינני מעוניינ\ת לקבל מידע פרסומי

הישגי בוגרים

כל בית ספר לאמנות הוא סוג של חממה. בית הספר עוטף את הסטודנט ומנהל עימו יחסים של ביקורת-דאגה, ואז לאחר תום הלימודים, הסטודנט נחשף לעולם מעשי מאד וקצר רוח.

"קמרה" מנסה למתן את המעבר הזה, מהחממה לעולם ולהכיר את הסטודנטים שלה לאנשי אמנות, הקולנוע, ההי-טק, התעשייה והתקשורת, כבר במהלך תקופת הלימודים.

סגל הוראה

 

איריס לעאל

ראש המחלקה לכתיבה, "קמרה אובסקורה".

מהסופרות הבולטות בישראל, זוכת פרס ראש הממשלה, פרס ברנשטיין, שניים מספריה היו מועמדים לפרס ספיר. כותבת בקביעות מאמרי דעה לעיתון הארץ.

 

יאיר אסולין

הוא סופר ומשורר. כותב ב-"הארץ" את המדור השבועי "קטע לסיום". ספרו הראשון, "נסיעה" )חרגול ועם עובד //02( זכה בשנת 02/0 בפרס ספיר לספרי ביכורים ובפרס שרת התרבות לספרי ביכורים. ספר שיריו "מינכן )אם תרצי קראי לזה זיכרון(" , רואה אור בימים אלה בהוצאת "הליקון", במקביל ל"הדברים עצמם". מלמד כתיבה, מחשבה ותרבות במוסדות שונים.

 

גבי בר חיים

התחילה כקופירייטרית במשרדי פרסום, כי הייתה צעירה והייתה צריכה את הכסף. לפני עשור דילגה ללימודי קולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב ולעבודה ככתבת מגזין במעריב הי"ד. שימשה ככתבת מגזין בכל המוספים, עורכת, עורכת באתר האינטרנט, בעלת טור וכותבת ביקורות טלוויזיה. כיום עיתונאית ב-7 לילות של ידיעות אחרונות ואדם שמכור לסיפורים טובים.

 

אייל משה

תסריטאי, יועץ ועורך תסריט, עורך לשוני. בוגר המחלקה לכתיבה ותסריטאות ב'קמרה אובסקורה' ו'בית הספר לתסריטאות', בהנהלת עידית שחורי.  מורה לתסריטאות במגמות תקשורת, קולנוע ואנימציה